Rodzina Serca ze Złota (prywatny album zdjęciowy)

Otwierając mój rodzinny album, lepiej zrozumiesz pochodzenie moich mocy odziedziczonych po przodkach.

SERCE ZE ZŁOTA OTWIERA TOBIE DROGI DO OBFITOŚCI, DO PIENIĘDZY, DO POWODZENIA, DO MIŁOŚCI, DO SUKCESU I DO WIECZNEGO SZCZĘŚCIA!

To w Dolinie Wielkiego Kanionu (w Stanach Zjednoczonych), tam, gdzie wielkie białe bizony były świadkami pierwszego krzyku Serca ze Złota w dniu jego narodzin, będzie on przeprowadzał dla Ciebie potężne inwokacje dedykowane Duchom Ziemi, Powietrza, Wody i Ognia: potężne mistyczne ceremonie, mające na ce celu godne powitanie Ciebie wśród jego podopiecznych, aby korzystać z jego wielkiej opieki, i okazanie Tobie jego największego szacunku.

Każda żywa istota jest dla niego wyjątkowa. I TY też jesteś WYJĄTKOWY (WYJĄTKOWA)! Bez potrzeby osobistego spotkania, z odległości, umieści cząstkę swojej duszy w Twoim małym różowym sercu, aby przekierować Twoje życie na właściwe tory i pomóc Ci odnaleźć drogę do ZWYCIĘSTWA!

Gdyż on wie: bez ochrony, bez pomocy, bez pozytywnej energii, bez przyjaciela związanego ze światem nadprzyrodzonym, Twoja droga pozostanie obsadzona kłującymi kaktusami, pośrodku wyschniętej pustyni, gdzie nie znajduje się nic, z wyjątkiem kamieni, które nigdy nie zaspokoją Twojego pragnienia. Rozszyfrowanie wydarzeń, udaremnienie nieczystych zagrywek Twoich ukrytych wrogów, upolowanie złego spojrzenia, odwrócenie zawiści, unikanie pułapek, wyjaśnienie problemów, wyeliminowanie złoczyńców, wyrównanie porachunków, uwolnienie finansów, i rozświetlenie Twojego przeznaczenia tysiącem świateł, jak miliony świetlików w nocy, oto boska misja Serca ze Złota.

Wybrany przez wielkiego Manitou, od dnia swoich urodzin Serce ze Złota posiada nieocenione Szamańskie Moce. Moce « działające » w absolutnie wyjątkowy sposób, które nie mają nic wspólnego z tym, co dotychczas było Ci znane. Już od najmłodszych lat, komunikuje się ze wszystkimi Duchami Natury, a także z duchami swoich przodków, aby przekształcać każdy nieszczęsny los naznaczony nieszczęściem, w apoteozę ciągłego sukcesu.

Dla Serca ze Złota jesteś tak samo cenny, tak samo ważny, tak samo bliski, jak wszyscy jego bracia i siostry krwi. Jego oddanie i lojalność w stosunku do Ciebie będą niezawodne! W jego oczach, nic nie jest bardziej PILNE, niż dostarczenie Tobie wszystkiego tego, na co zasługujesz w życiu: zdrowia, pieniędzy, radości, powodzenia, miłości, pomyślności, szczęścia. Twoja piękna twarz promieniująca w zachwycie będzie dla niego nagrodą!

Uznawany i konsultowany przez liczne międzynarodowe osobistości, które rządzą światem, Serce ze Złota, poprzez swoją legendarną prostotę niesie swoją potężną pomoc każdej i każdemu, kto ma do podjęcia pilne decyzje.

Jego podejście do świata i jego wiedza szamańska powodują, że cieszy się on najwyższym uznaniem możnych tego świata, ludzi polityki, naukowców, gwiazd muzyki i kina, notabli. Wszyscy oni zachłannie chłoną jego oryginalne pierwotne wibracje, przesiąknięte wielką fundamentalną mądrością, która stworzyła jego legendę. Trzeba przyznać ZDUMIEWAJĄCE ZMIANY, które są jej wynikiem!

Z DNIA NA DZIEŃ:, Twoje życie ULEGA ZMIANIE: Serce ze Złota drogami niewidzialnego świata wkracza do Twojego domu. « Podróżuje » w Twoim ciele, w Twoim sercu, w Twojej duszy, aby uchwycić Twoje problemy – pozbyć się Twoich boleści – usunąć zagrożenia – złagodzić Twój nastrój – uleczyć Twoje troski – zasilić Twoje konto bankowe – wzbogacić Twoje istnienie na wszystkich poziomach i ZAWSZE W ZGODZIE Z TWOIMI PRAGNIENIAMI!

Nie wahaj się chwycić hojną dłoń Serca ze Złota, która poprowadzi Cię po gęstym dywanie zielonych pastwisk, błyszczących diamentami, grzejących miłością i wypełnionych obfitością. Ciesz się jego wspaniałą Szamańską Mocą, która prowadzi wszystkich jego podopiecznych ku słonecznym niebiosom wypełnionych całym szczęściem świata! Przekrocz wraz z nim próg jego wspaniałej wtajemniczającej podróży: Wyrocznia i Wizjoner, prawdziwe okno światła, który otwiera Ci wszystkie drzwi do niewidzialnego świata. FANTASTYCZNE doświadczenie, podczas którego otrzymasz niezastąpione prawdy, ale także sekretne skarby i nieprawdopodobne szanse, które przyczynią się do Twojego Szczęścia i Twojej Fortuny! Dołącz niezwłocznie do klanu SERCA ZE ZŁOTA!