„Jak mogę Ci podziękować, Serce ze Złota, za wszystko co zrobiłeś dla mnie i dla mojej rodziny? Spędziliśmy właśnie najpiękniejsze Święta Bożego Narodzenia w naszym życiu! Dzieci były rozpieszczane jak nigdy dotąd. I zaprosiliśmy wszystkich naszych przyjaciół do wspólnego spędzenia wigilii. Raptem trzy tygodnie temu, byliśmy na krawędzi otchłani. Dzisiaj, pieniądze w zasadzie nie stanowią już problemu. Nasze konta bankowe się przelewają… jesteś niesamowity! Zawdzięczamy Ci wszystko.”
Antoni – Kraków


“… Cóż za koniec mojego koszmaru i początek wspaniałego nowego życia! Miałeś rację, mój drogi Serce ze Złota: rok kończy się naprawdę dobrze, z wielkim stosem pieniędzy, które wygrałam w zakładach, i które pozwoliły mi na uregulowanie wszystkich moich długów. Mam nową pracę z bardzo dobrym wynagrodzeniem, które pozwoli mi na przeprowadzenie się do modnej dzielnicy. Moje nowe życie napawa mnie radością: jestem bardzo wdzięczna za Twoją pomoc, jakby zesłaną przez niebiosa.”
Julia – Wrocław


“Jakże mogę Ci dziękować, drogi Serce ze Złota? Zawsze byłem ‘nieudacznikiem’, jeśli chodzi o zakłady i o życie w ogóle. Ale dokładnie tak, jak to przepowiedziałeś, wygrałem właśnie niezłą sumę pieniędzy w lotto. Zmieniłem samochód na nowy, kupiłem nową, w pełni wyposażoną kuchnię, a moja partnerka i ja planujemy teraz wspaniałą wycieczkę na drugi koniec świata… Twoje zdolności są niesamowite i zasługują na to aby być bardziej znane..”
Jakub – Poznań


“Ciągle nie mogę w to uwierzyć: moje konto bankowe jest wypełnione po brzegi! … Czy wszystkie te pieniądze naprawdę należą do mnie? To prawdziwy cud. Jestem zdumiona Twoją wiedzą i niesamowitymi zdolnościami wizjonerskimi. Niech Bóg cię błogosławi, Serce ze Złota, i niech pozwoli Ci żyć między nami przez długi czas.”
Zuzanna – Gdańsk


“Cóż za olbrzymia niespodzianka: Sześć wygrywających liczb i duży zysk sprawiły, że widzę dla siebie jasną przyszłość! Tak, to prawda: Twoje wstawiennictwo jest tak efektywne, i działa tak szybko, że żałuję, że nie posłuchałam Cię wcześniej. Jak udaje Ci się urzeczywistniać takie cudowne rzeczy? Wszyscy moi przyjaciele chcą Cię poznać. Czy mogę podać im Twoje dane kontaktowe?”
Sofia – Bydgoszcz


“Całe szczęście, że odpowiedziałem Ci od razu; w przeciwnym razie przegapiłbym największą okazję mojego życia. Już następnego dnia sprzedałem dom za cenę, na którą nigdy nawet nie liczyłem; nie było kupca przez pięć lat! Ale ta sprzedaż wypełniła moje konto pieniędzmi. To była manna z nieba! Jest w tym coś spoza naszego świata… Nikt wcześniej nie był w stanie dokonać czegoś takiego. Byłem na pograniczu kompletnej porażki… Moi znajomi są totalnie zaskoczeni całkowitą przemianą, którą we mnie widzą, i wszyscy zastanawiają się jakiego rodzaju cud mógł zmienić moje życie do tego stopnia… Zaczynam nowe życie, takie, o którym marzyłem przez lata!”
Szymon – Warsaw


„Jaki wspaniały prezent dałeś mi poprzez wyjawienie mojego przeznaczenia i mojego zwierzęcego totemu: poszłam za Twoją mądrą radą i zagrałam liczbami, które wskazałeś… Jedna duża suma pieniędzy po drugiej wyciągnęły mnie z trudnej sytuacji i widzę, że nie będę musiała martwić się o przyszłość, wyszłam na prostą… zwłaszcza w odniesieniu do pieniędzy, ponieważ nie potrzebuję ich już więcej niż mam! Przyszłość mojego syna też jest zabezpieczona… Nie wiem jak dziękować za Twoje wielkie serce, które jest tak hojne, i za twoje niewiarygodne wizje… Przesyłam Ci całą swoją miłość!”
Lena – Lublin