DLACZEGO MOJA POMOC JEST DARMOWA?

Popatrz na mnie! Widzisz to ubranie? Widzisz orle pióra w moich włosach? To znaki mojej przynależności do potężnego Klanu, uważanego za niezwyciężony: Czejenów. Widzisz TAKŻE laskę prawdy przytuloną do mojego serca? Nadaje mi ona niesamowite Moce Przodków, które wynoszą mnie do uprzywilejowanej rangi Wielkiego Szamana Indiańskiego.

Dziś, moje Święte Wyrocznie dyktują kroki najważniejszych ludzi na świecie - , ale także tych najskromniejszych, którzy nie posiadają ani tytułów, ani bogactw. Gdyż moja misja polega na zapewnieniu WSZYSTKIM – tym najbogatszym i tym najuboższym – tej magicznej iskry, która zmienia każdą katastrofalną sytuację skazaną na niepowodzenie, w oszałamiające zwycięstwo!

Co mogę zrobić dla Ciebie ZA DARMO?

Jesteś jak ten nieszczęsny umierający bóbr, którego znalazłem dziś rano: upolowany, wyczerpany, trzęsący się z głodu, zimna i strachu, zmęczony trudami życia, wędrujesz w oszalałej rozpaczy. Twoja przeprawa przez pustynię jest tak ciężka, okrutna i piekielna, że widocznie Cię wyczerpuje, pochłaniając Twoje oszczędności, odbijając się na Twoim zdrowiu, bezlitośnie wyciskając ostatnie krople potu mające ocalić Twoją skórę. Na wielkiego Manitou, mówię "Stop !".

Stop walce o przetrwanie! Stop przeciwnościom! Stop zdradom! Stop cierpieniom! Stop niesprawiedliwościom! Posłuchaj mnie….

Przestań się trząść. I połóż delikatnie głowę na moim ramieniu. Ogrzej się przy futrze mojego płaszcza i pozwól mi łagodnie ukołysać Twoje małe różowe serce w moich ramionach. Twój przyjaciel, Serce ze Złota, oferuje Ci swoje kojące opiekuńcze ciepło i otula Cię przy sobie swoim wielkim płaszczem miłości i ochrony. Z nim, przy ogniu jego przodków, nie jesteś już narażony na żadne ryzyko…

Ogrzej swoje serce i unieś dumnie głowę! Jako że bohaterski czas w końcu dla Ciebie nastał: czas ujarzmienia żywiołów, odwrócenia przepływów, czas połączenia się z Wielkim Duchem, aby otrzymać jego błogosławieństwo. Już niedługo urodzisz się na nowo. Podążaj za mną w mojej Wielkiej Podróży Światła, podczas której całe Twoje ciało połączy się z moim tańcem, śpiewem, moimi rytuałami i ofiarami dla istot wyższych. Odżyjesz! Tak, uwierz mi: będziesz otaczał się złotem, Twoje serce będzie się radować, pełne miłości i beztroski, a Twoje sakwy z bawolej skóry będą wypchane grudkami złota i starymi dobrymi banknotami!!!

Nie oczekuję od Ciebie niczego w zamian za tą natychmiastową zmianę w Twoim życiu. Absolutnie NICZEGO, poza uczestnictwem w ofiarach dedykowanych Duchom moich Przodków, które będą odtąd czuwały nad Tobą i Twoim odrodzeniem w tym bezwzględnym świecie pełnym szakali. Jesteś zaproszony do cieszenia się wszystkimi urokami życia, na które TY RÓWNIEŻ zasługujesz na naszej Matce Ziemi. Ten osobisty dar będzie Twój w zależności od Twojej chęci wyswobodzenia się i odbicia się jeszcze WYŻEJ i DALEJ, niczym zwinna antylopa. Dzięki Twojej hojności, Najwyższe Siły Natury będą działać z SIŁĄ i PRZEKONANIEM, na Twoją korzyść. A to spowoduje spektakularne i błyskawiczne rezultaty!

Świat zmieni się z dnia na dzień! Ziarno wypełni Twój spichlerz, nektar wypełni Twój kielich, a złoto wypełni Twoją piwnicę. Serce ze Złota zobowiązuje się: „na tysiąc srebrnych kojotów, Twoje zwycięstwo nad przeciwnościami będzie moim zwycięstwem! Tutaj to przysięgam!”. Twoja Wielka Wizjonerska Wyrocznia otwiera świetliste drogi to tej ozłoconej CHWAŁY, która okupuje Twoje sny: tej pięknej rekompensaty od życia, której tak mocno pragniesz. Odpowiedz więc na wezwanie wielkiego Szamana Serce ze Złota, już TERAZ: z całą pewnością tego nie pożałujesz!